Τα φτερά δεν δείχνουν σκουριάς στην ήττα Devils

Τα φτερά δεν είχε αγωνιστεί από το τέλος πέντε παιχνίδι οδικό ταξίδι 2 Νοεμβρίου στο Βανκούβερ. Αλλά τα φτερά δεν έδειξαν αρνητικές συνέπειες από τις απολύσεις. Στην πραγματικότητα, το τεράστιο ποσό του χρόνου πρακτικής έδωσε τα φτερά δυνατότητα να «πειράζουν» τα πράγματα για την άμυνα - και αυτό ήταν εμφανές σε αυτή τη νίκη. «Εμείς δεν παραιτήθηκαν τόσο πολύ,« προπονητής Mike Babcock είπε. Marian Hossa σκόραρε δύο γκολ και ο Chris Osgood παρέχονται έγκαιρα goaltending να δώσει τα φτερά ένατη νίκη τους σε 13 παιχνίδια (9-2-2). Hossa σκόραρε τα δύο πρώτα τα φτερά »τους στόχους και Kirk Maltby προστίθεται το πρώτο του γκολ της σεζόν στην τρίτη περίοδο, με αποτέλεσμα τα φτερά 3-1 οδηγήσει. «Είχαμε ένα σωρό ανάπαυσης και αισθανθήκαμε φρέσκα προφανώς,» είπε ο Hossa, ο οποίος έχει οκτώ γκολ για την εποχή. «Το πρώτο ζεύγος των μετατοπίσεων ήταν λίγο σκουριασμένος, αλλά κρατήσαμε τα πόδια μας κινείται και δημιουργήσαμε ευκαιρίες και προσπάθησε να επωφεληθεί από αυτές." Travis Zajac σκόραρε για το διάβολοι (7-4-2), 10η της σεζόν. New Jersey έπαιξε τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς Vezina Trophy-νίκη goaltenderBrodeur, έξω για τους επόμενους τρεις μήνες μετά υποβάλλονται σε χειρουργική επέμβαση στον αγκώνα την περασμένη εβδομάδα. Ωστόσο, χρειάστηκαν πρόστιμο αμυντική προσπάθεια από τα φτερά, ειδικά στην τρίτη περίοδο (περιορίζοντας την Devils σε έξι βολές), για να στερεώσει το αποτέλεσμα. «Ο τρόπος που παίξαμε στο δικό μας τέλος της τρίτης περιόδου ήταν ένα μεγάλο κλειδί,« Lidstrom είπε. Osgood γίνει 24 αποθηκεύει για τα φτερά, συμπεριλαμβανομένης μια όμορφη στάση διάβολοι εμπρός Πάτρικ Ηλία στο παιχνίδι εξουσίας στη δεύτερη περίοδο, με τα φτερά παραμένουν προσκολλημένοι σε ένα προβάδισμα 2-1. «Πήρα ακριβώς όπως ένα μεγάλο μέρος του σώματός μου με την καθαρή όσο θα μπορούσα,» είπε ο Osgood. «Ήμουν ευτυχής ότι θα μπορούσα να καλύπτει." Σάββατο βράδυ fightWhat καλύτερο από το χόκεϊ βράδυ του Σαββάτου και ένα καλό ενός αγώνα από νωρίς; Darren McCarty και David Νιου Τζέρσεϋ Clarkson που ασχολούνται με μια μακρά, εμπνευσμένη μάχη στις 2:04 της πρώτης περιόδου, προς μεγάλη χαρά του πλήθους. Επίσης φάνηκε να σπίθα δύο ομάδες, ειδικά τα φτερά. «Δεν μπορώ να θυμηθώ (εφ 'του αγώνα)», είπε ο ΜακΚάρτι, του οποίου είχε τρεις αγώνες τα τελευταία τέσσερα παιχνίδια. «Εγώ και) McSorley είχε κάποιες τα μεγάλα, αλλά ως Malts (Kirk Maltby) τόνισε, ότι ήταν πριν από 15 χρόνια. Δεν είμαι τόσο νέος όσο ήμουν. Αλλά τα πράγματα παρουσιάζονται ενίοτε, και ότι η ίδια παρουσίασε νωρίς. Πήρε τους ανεμιστήρες σε αυτό. " Babcock αισθάνθηκε τον αγώνα ήταν ένα συν. «Είναι πάντα καλό όταν παιδιά σταθεί ένας για τον άλλον,» είπε ο Babcock. «Mac έκανε καλή δουλειά, ήταν ένα καλό αγώνα». Ice chipsBabcock είπε ο Johan Franzen (αριστερό γόνατο), θα πρέπει να είναι πίσω από Pittsburgh, την Τρίτη. Franzen έχει χάσει πέντε παιχνίδια από το στραγγούλισμα γόνατό του 25 Οκτώβρη στο Σικάγο. ... Derek Meech αντικαθίσταται Brett Lebda (υγιείς μηδέν) στο lineup για δεύτερη συνεχόμενη παιχνίδι. Meech έπαιξε 13 λεπτά 21 δευτερόλεπτα, ήταν συν-1, και είχε δύο επιτυχίες. ... Meech χτύπησε διάβολοι διαβιβάσει Brian Gionta στη γωνία στη δεύτερη περίοδο, αναγκάζοντας Gionta έξω από το παιχνίδι με ένα ανώτερο τραυματισμό του σώματος. Μπορείτε να φτάσετε Ted Kulfan στο (313) 223-4606 ή ted.kulfandteom.

Διεύθυνση: Bibo Road, Zhangjiang υψηλής τεχνολογίας Park, Shanghai, Κίνα
Τηλ: 0086-21-3637-6177
Φαξ: 0086-21-3637-6177
Skype:ανατολικάφίλτρα